Latest

Soutěž o helmu Lazer s Cycyology shopem!

???? Cycology Shop má pro Vás IG SOUTĚŽ! ????
Protože se blíží JBC 4X Revelations ‼️ rozhodli jsme se s @jbc4xrevelations udělat jednu origoš SOUTĚŽ o Lazer integrální přilbu Cage KC v hodnotě 7 000 Kč????
A výherce nebo výherkyni vylosujeme přímo v centru dění v sobotu 15. 7. při celkovém vyhlášení závodu ????????
Více infa hledejte na jejich Instagramu Cycology, kde soutěž probíhá!

Mapa areálu je tu!

Přikládáme mapku areálu, abyste se nám na kopci neztratili a znali mapu, kde si zajít na záchod, pro pivo a nebo kde koupit merch!

Že končíme jsou fámy!

Nazdar parto, rozmohl se nám tady takový “nešvar”, který praví, že JBC 4X Revelations letos 10. ročníkem končí, slýcháme to ze všech koutů, s mnoha rozdílnými důvody. Je na tom asi tolik pravdy jako na ukradených dětech v Ikea a žiletkách na tobogánu, tak si to pojďme uvést na pravou míru ????
!!!Revelations nekončí!!!????
Tedy uděláme vše pro to, aby nekončilo! Není pravda, že by nás město nechtělo dále podporovat (naopak), ani není pravda, že se místo tratě chystá výstavba rodinných domů, do závodnického důchodu se zatím nechystá ani Tomáš Slavík. JBC 4X Revelations je pro nás srdcovou záležitostí a to od prvního ročníku, který jsme pořádali odhadem pro 300 lidí, přišlo vás 6 000, což nás strašně nakoplo, váš signál směrem k nám byl jasnej. A na téhle vlně jedeme od roku 2013 s úsměvem na rtech a končit s tím nehodláme. Ve skutečnosti jediným důvodem, který by v našich očích mohl pořádání JBC 4X Revelations ukončit jsou finance. Vlastně je to ve skutečnosti tak, že nikdy do skončení akce nevíme, jestli ji budeme moci pořádat znovu, jednoduše jestli v tom finančně nezahučíme natolik, že bychom další ročník už nezvládli. A nenechte se mýlit, už se nám to i stalo, ale naštěstí ne v takové míře, ze které bychom se nevyhrabali. JBC 4X Revelations je aktuálně akce s rozpočtem v milionech. V milionech které však není v našich silách sponzorsky na 100% pokrýt, jsme tedy závislí i na tržbách v areálu. A proč vám to takhle otevřeně píšeme? Zejména proto, abychom vám ukázali, že o dalších ročnících JBC 4X Revelations vlastně rozhodujete i vy ????
Děkujeme všem sponzorům z ČR i zahraničí, všem kdo nás podporují na barech, nákupem merche, dobrovolným vstupným a zároveň prosíme i ty, kteří si nosí vlastní alkohol, zamyslete se nad tím a nechte ho nejen letos prostě doma. Rádi pro vás Revelations budeme dělat #untilwedie ale se zvedajícími cenami za služby a produkty to samozřejmě musí být minimálně návratné. Snažíme se, a budeme se snažit, pro to udělat vždy maximum a nachystat vám v půlce července víkend, na který se nezapomíná!
Jestli nás chcete podpořit, pijte u nás, hodujte, kupujte merch, přijďte večer na kapely a DJs, sdílejte naše info do všech koutů. Podpořte nás také na dobrovolném vstupném, chceme aby akce byla napořád ZADARMO úplně pro všechny, i pro ty, kteří by si případné vstupné při oplocení akce nemohli dovolit. Doražte a hlavně si to užijte, protože to je přesně ten důvod proč to děláme – abysme si to všichni užili a také podpořili náš milovaný fourcross.
A proč tohle prohlášení? Nechceme být jako někteří český hudebníci, vyhlásit poslední koncert (i když za nás ho vyhlašuje někdo jiný) a pak jich udělat ještě 6 ???? Až jednou doopravdy řekneme, že se jedná o poslední JBC 4X Revelations, bude to pravda. Tentokrát ale není!
Děkujeme vám za všechno, co jste pro nás doteď udělali, jedeme dál!
Váš tým JBC 4X Revelations

Komplexní info pack JBC 4X Revelations

????Komplexní info pack JBC 4X Revelations????
dolekop.com má pro Vás absolutně to nejvíc kompletní info ohledně letošního jublilejního 10.ročníku JBC 4X Revelations 2023! Programy, trailery, registrace, sociální sítě a mnohem víc! Klikej na odkaz ????

JBC 4X Revelations 2023 – trailer

10 let historie, 10 let nasazení celého teamu a 10 let soubojů těch nejlepších foucrossových jezdců na nejtěžší trati v Jablonci nad Nisou! Bylo to dlouhé ticho před bouří, ale tohle ticho je za námi! Jde se znovu akce, takže si nachystejte hrozítka víc než kdykoliv jindy, protože 15.7. oslavíme 10.ročník Revelations u nás na kopci! Jestli byl nějakej ročník, kdy vzít vlajky, fandítka, trubky, motorový pily a vše, co dělá hluk – tak je to letos! Letos se totiž bude rozhodovat o celkovém šampiónovi 4X ProTour právě v Jablonci, kde může zvítězit Polsko, Velká Británie a nebo ČR! Komu budete fandit?! Ukažte nám to na kopci! ???? #grabyourballs
 

Plakoš je venku, tak sdílej než to smažou!

Už 15.7. zažiješ tu největší fourcrossovou show na světě! Adrenalinový závod, bohatý doprovodný program a našlapaná afterparty, to je JBC 4X Revelations u toho prostě musíš bejt!????

NobodyListen na JBC 4X Revelations 2023

Po sobotním hlavním závodě vám v rámci hudebně našlapané afterparty zahraje mimo jiné jeden z předních českých DJs NobodyListen a to vám povídáme, to bude mejdan. Tak doražte protančit a proskákat střevíce!

Paraglider Bicho Carrera na JBC 4X Revelations

Je nám obrovskou ctí vám oznámit, že letos nad našima hlavama bude lítat i mistr světa v paraglidingu Bicho Carrera z Chile ???????? Show kterou má pro Vás Bicho nachystanou, jste nikdy neviděli! Exhibice od mistra světa, při které Vám bude tuhnou krev v žilách! Tohle si nesmíš nechat ujít ???????? Smoke oooooon ????

Adrien LORON zpět na JBC 4X Revelations

King of Crankworx , vítěz nejdelšího sjezdu na světě Red Bull Monserrate Cerro Abajo a jeden z nejrychlejších závodníku planety! Tak přesně tato raketa se vrací zpět na JBC 4X Revelations 2023!
——————————————–
???? Adrien LORON back at JBC 4X Revelations ????
King Of Crankworx, winner of the longest urban dh in the world Red Bull Monserrate Cerro Abajo and one of the fastest MTB athletes in the world! This guy is about to rock at Revelations 2023 again! Thank you Adrien! Good to have you!

MANENE na JBC 4X Revelations

Ani letos nevynechá MANENE, jeden z nejžádanějších českých DJs, mejdan a to tentokrát po hlavním závodě v sobotu 15.7.! Vy se tak můžete těšit na pořádně nabušenou afterparty. Tohle bude stát za to, tak to nasdílej i kámošům, ať pak po mejdanu nekoukaj. Těšíme se!

Bad Behavior has blocked 23 access attempts in the last 7 days.