Latest

JBC 4X Revelations 2019 je za námi a bylo to opět legendární!

V sobotu 20.7. se v Jablonci nad Nisou po sedmé uskutečnil závod světového poháru ve fourcrossu horských kol s názvem JBC 4X Revelations a opět se bylo na co dívat. Ostré souboje o postupová místa, bohatý kulturní a doprovodný program a tisíce nadšených fanoušků, kteří vytvořili atmosféru, která na světě nemá obdoby. 
 
Po středečním neoficiálním zahájení na stánku Základna u jablonecké přehrady následovalo již oficiální zahájení na venkovní scéně jabloneckého Eurocentra. Následovala páteční kvalifikace, na prašné trati ovládl kvalifikaci závodník a hlavní organizátor JBC 4X Revelations Tomáš Slavík, druhé a třetí místo obsadili také jablonečtí závodníci Ondřej Štěpánek a Dominik Kvapil. Odjela se také kvalifikace a následný závod dětského závodu Revelations KIDS race, kde si mladí závodníci ve dvou kategoriích mohli vyzkoušet závodění před velkým publikem na nejtěžší fourcrossové trati na světě. I tady se dařilo místním bikerům, kategorii do 12let včetně vyhrál s velkým náskokem Nicolas Reinl, kategorii od 13 do 16ti let vyhrál místní Matěj Raška
 
Sobota nás přivítala krásným počasím a bylo tak jasné, že divácká kulisa bude i tentokrát monstrózní. Jíž od tréninků se kopec solidně plnil, přijížděli sem nejen lokální fanoušci, pro které je závod srdeční záležitostí, ale také fanoušci z dalších míst české republiky a tradičně i ze zahraničí. Na kopec se jich přišlo podívat opět více než loni a odhady tipují cca 14 000 lidí. Na plánu byl hlavní závod světového poháru. I v roce 2019 se po litých bojích podařilo neskutečné, Tomáš Slavík obhájil svůj titul krále JBC 4X Revelations i tentokrát a drží tak linii sedmi po sobě jdoucích vítězství, dosud neporažen. „Jsem neskutečně šťastný, že jsem nezklamal své fanoušky a podařilo se mi opět na trati zvítězit. Není to jednoduché zvládnout organizaci i závodění najednou, stresu kolem celé akce je hodně, ale díky mému týmu se v sobotu mohu věnovat už jen závodu a soustředit se na ten nejvyšší cíl a to vyhrát před domácím publikem, kamarády a rodinou. A to se letos opět podařilo.“ Hned za ním skončil jeho jmenovec Hannes Slavik z Rakouska, následován třetím Ondřejem Štěpánkem.

Závodní den byl protkán doprovodným programem, diváci tak mohli sledovat dechberoucí leteckou exhibici mistra světa v letecké akrobacii Martina ŠonkyJednokolkáři projeli trať shora až dolů. Oko nezůstalo suché během jízdy Michala Kosíka, handicapovaného bikera, který se na svém speciálně upraveném stroji spustil na celou trať a poradil si i s kamenitou sekcí a dalšími skoky. Odjel se také závod ve freestylu horských kol s názvem Revelations BIG AIR contest, vítězství za nejlepší trik si odnesl Vilibald Vítek, následován Tomášem Zejdou a Teodorem Kováčem. 
 
Po bujarém vyhlášení už nic nebránilo začátku afterparty, kde se představili bikové kapely a nejlepší DJs nejen z Čech, ale i zahraničí. Během dvou dnů tu vystoupila třeba stálice české hudební scény Vypsaná Fixa, Status Praesents, DJ MANENE a další.
 
JBC 4X Revelations je bezesporu jednou z největších sportovně-kulturních akcí Jablonce nad Nisou. Za organizátory děkujeme všem divákům, fanouškům, závodníkům, celému našemu organizačnímu týmu a také sponzorům a dalším našim podporovatelům, kteří nám pomáhají plnit náš sen o největším fourcrossovém závodě planety. Sen, který se stal skutečností. Děkujeme.

Revelations 2019 – action clip, oficiální video: https://youtu.be/q_LX793zhRE
Revelations 2019 – LIVE REPLAY – záznam: https://youtu.be/2P_VO1ntaaQ


Photo credity: Petr Zbranek, Denisa Albaniová, Ondřej Holas, Honza málem fotografem

www.azfotky.cz
foto: Petr Zbranek

Soutěž s úvodkou a můžeš vyhrát naše triko a kšiltku!

Více info o tom jak, co, kde, kdy, najdeš kde jinde než na našem FB! Máme přehlídku? Já příjdu!

JBC bikepark v novém kabátku!

Včera to byla v JBC bikepark velká přestřelka v podání Uplne Mimo a__STROY! Díky moc za barvu Bratrstva Hořící Frdele. S pozdravem Chobotnice

🤘JBC 4X Revelations🤘 – nejšílenější závod ve fourcrossu horských kol, tisíce bláznivých fanoušků burácejících v JBC bikepark na Dobré Vodě u Jablonce nad Nisou, světová špička fourcrossových riderů, nadupaná afterparty, kapely (vypsaná fiXaMANENEMUERTIStatus PraesentsTwisted RodLifelines), DJs (dj N’zymMasters of Dirt,ILLSKILLZDJ HRUSHAILLYACyper SoundJohnny Caress) a jako třešina na dortu letecká exhibice Martin Šonka🛩
Tenhle event musíš zažít, tak sdílej poster, ať to kámošům neuteče! Vidíme se na kopci! 
#jbc4xrevelations #grabyourballs

📸SOUTĚŽ O GOPRO JE TU!📸

Ani letos nepřijdete o oblíbený STICKER CONTEST supported by GOHD.cz! V čem tkví? Vyfoť nebo vem už vyfocenou, nejnápaditější, nejroztomilejší, nejvtipnější, nejvzdálenější, prostě nej fotku s logem JBC 4X Revelations (trígo, nálepka, vytištěný, kšiltka,…) a hoď nám ji na mail info@jbc4xrevelations.com, 17.7. ve 23:59 z došlých vybereme 10 nej, a z těch pak rozhodne porota složená z riderů o vítězi! Co je cena? No přeci nadupaný GoPro od gohd.cz! Yes, yes, yo! Čekáme na fotky v mailu! Howgh!
Btw fotky s přidaným logem v PC budou vyřazeny!
A tady pár fotek z minulých ročníků pro inspiračku! 
Pojď do toho!

Sámošky ready!

Sámošky, sámošky! Už je pro vás stříháme✂️, ať můžou do světa a ozdobíme si s nima všechno možný! Kde je sehnat právě teď? Tradičně jsme jich pár nechali v Kodak Jakoubě v Jablonci v Poštovní ulici pod Billou, ale znáte to, kdo dřív přijde… 🤘🏼
#jbc4xrevelations #grabyourballs

🎙 vypsaná fiXa 19.7. na JBC 4X Revelations 🎙

Chtěli jste je, máte je mít! S radostí oznamujeme, že i letos se nám podařilo získat na JBC 4X Revelations kapelu Vypsaná Fixa, která se u našeho publika těší více než velké oblibě🤘Do kytár hrábnou na páteční warm-up párty, takže s kým se vidíme pod podiem? Už se nám to blíží!

🤘Hledá se majitel hrozítka pracky!🤘

Hledáme frajery, co jsou u nás na kopci pravidelně s touhle mega super nejlepší prackou, kterou určitě všichni dobře znáte! Minulý rok na party jste si ji k nám schovali do backstage a protože jsme svědomití, hlídáme vám ji v pořádku doteď a rádi bychom ji vrátili, ať může i letos ozdobit kopec a vy neměli práci s děláním nové. A díky za ni, bez ní už si JBC 4X Revelations představit neumíme! 

MANENE na JBC 4X Revelations!

🤘MANENE na JBC 4X Revelations 2019🤘
Ani letos nevynechá MANENE, jeden z nejžádanějších českých DJs, mejdan po závodě JBC 4X Revelations, konkrétně v sobotu 20.7., a vy se tak můžete těšit na pořádně roztančenou afterparty. Tohle bude stát za to, tak to nasdílej i kámošům, ať pak v neděli nekoukaj. Těšíme se!

Registrace na JBC 4X Revelations zahájena! – Registration is on!

🔻Registrace na JBC 4X Revelations 2019 zahájena🔻
Předregistruj se na závod 4Xprotour, který se jede 20.7. v Jablonci nad Nisou a budeš mít levnější startovný a další výhody! Přejdi na: https://bit.ly/2ZM9Zfz
——————————————–
🔻 Registration for Revelations 2019 is on🔻
Pre register yourself for 2nd round of 4X Pro Tour happing on 20.7. in Czech Republic. Get yourself cheaper starting fee and other benefits! Click on following link: https://bit.ly/2ZM9Zfz

Bad Behavior has blocked 210 access attempts in the last 7 days.