ABOUT

4x

 

Po velmi úspěšném ročníku JBC 4X Revelations 2013 jsme opět tu a vy u toho musíte být s námi!Revelations 2013 (18)

V roce 2013 se v jabloneckém JBC bikeparku v areálu Dobrá Voda uskutečnil historicky první ročník závodu světového poháru ve fourcrossu s názvem JBC 4X Revelations. Unikátní závod, který se jel na území nejen libereckého kraje, ale i celé republiky poprvé, přilákal obrovské množství nejen skvělých závodníků z celého světa, ale hlavně nadšených fanoušků, kterých přišlo více než 7 000 a dle jejich ohlasů si akci velmi užili.

I v roce 2014, konkrétně 26. července, přicházíme zpět s projektem JBC 4X Revelations powered by Ghost! A na co se můžete těšit tentokrát? Samozřejmě na souboje 4 jezdců na trati loket na loket, na obrovské skoky, lesní a kamenité sekce nebo wallride, který při loňském ročníku posloužil Michalu Marošimu k fourcrossovému předjetí století. Video ojedinělého manévru na internetu pokořilo hranici 7 milionů zhlédnutí! Stejně jako v loňském roce bude pro diváky připraven nejen adrenalinový zážitekv podání samotného závodu, ale také bohatý doprovodný program v podání koncertů, soutěží, představení hvězd MTB scény, masivní afterparty a mnoha dalších překvapení, které z eventu udělají ještě větší a šílenější akci. Letos jsme si pro vás připravili například absolutní bombu v podání RedBull Flying Bulls, kdy nám své umění předvedou akrobatická letadla ze stáje RedBull. Podaří se nám společně pokořit hranici 10 000 diváků? Obhájí Tomáš Slavík, stavitel tratě a loňský vítěz závodu, své prvenství? Co si pro diváky přichystali organizátoři tentokrát? Přijďte se 26. července podívat do JBC bikeparku na Dobré Vodě u Jablonce nad Nisou a vše se dozvíte. Startujeme již v 15:00!Revelations 2013 (9)

Někteří z vás se možná ještě ptají, co je to vlastně ten fourcross. Všichni máme jistě v živé paměti olympijské zlato Evy Samkové ve snowboardcrossu. Fourcross přináší stejné napětí a velké akce, pouze závodníci neobouvají snowboard, ale sedlají kola a ve čtyřech se řítí obrovskou rychlostí kopcem dolů.

––––––––––––––-

After very succesful JBC 4X Revelations in 2013 we are back bigger and stronger! JBC 4X Revelations, 4X Pro Tour world series race back in Czech Republic. YOU MUST BE PART OF THIS!

JBC 4X Revelations 2013 brought over 7000 spectators to a brand new venue in Jablonec Nad Nisou(JBC), Czech Republic build by Tomas Slavik who moved the limits of 4X racing to another level with this massive track.

In 2014 we are coming back with event JBC 4X Revelations 2014! Get yourself ready for 26.7.2014 because the best riders in the world will fight on the roughest fourcross track ever designed side by side and elbow to elbow with only one goal – TO WIN! Massive jumps, rockgarden, DH section, rhythm sections, wallride and many more crazy obstacles in combination with high speed will test the best athletes in the world. Michal Marosi and his crazy wallride got viral and went through all worldwide media and social networks with more than 7 000 000 views. This pass made during JBC 4X Revelations 2013 was called as a „pass of a fourcross history“.letadla

Same as last year there will be very entertaining side program, opening ceremony, competitions for spectators, warm up party, official MOD afterparty and great music line up as DJ Mosaken, Fuel Girls, Redbull iBattle, Jagermeister Vibes, RedBull Flying Bulls and many more. Will we get over 10 000 spectators? Will Tomas Slavik, designer of the track, be able to take a massive win again? Will be Michal Marosi killing it on JBC wallride again? What did organizers prepare for spectators this time? To find the answers you have to come to see the action on 26.7.2014 at JBC bikepark, Jablonec nad Nisou (CZE).

Comments

comments

Bad Behavior has blocked 190 access attempts in the last 7 days.