Že končíme jsou fámy!

Nazdar parto, rozmohl se nám tady takový “nešvar”, který praví, že JBC 4X Revelations letos 10. ročníkem končí, slýcháme to ze všech koutů, s mnoha rozdílnými důvody. Je na tom asi tolik pravdy jako na ukradených dětech v Ikea a žiletkách na tobogánu, tak si to pojďme uvést na pravou míru ????
!!!Revelations nekončí!!!????
Tedy uděláme vše pro to, aby nekončilo! Není pravda, že by nás město nechtělo dále podporovat (naopak), ani není pravda, že se místo tratě chystá výstavba rodinných domů, do závodnického důchodu se zatím nechystá ani Tomáš Slavík. JBC 4X Revelations je pro nás srdcovou záležitostí a to od prvního ročníku, který jsme pořádali odhadem pro 300 lidí, přišlo vás 6 000, což nás strašně nakoplo, váš signál směrem k nám byl jasnej. A na téhle vlně jedeme od roku 2013 s úsměvem na rtech a končit s tím nehodláme. Ve skutečnosti jediným důvodem, který by v našich očích mohl pořádání JBC 4X Revelations ukončit jsou finance. Vlastně je to ve skutečnosti tak, že nikdy do skončení akce nevíme, jestli ji budeme moci pořádat znovu, jednoduše jestli v tom finančně nezahučíme natolik, že bychom další ročník už nezvládli. A nenechte se mýlit, už se nám to i stalo, ale naštěstí ne v takové míře, ze které bychom se nevyhrabali. JBC 4X Revelations je aktuálně akce s rozpočtem v milionech. V milionech které však není v našich silách sponzorsky na 100% pokrýt, jsme tedy závislí i na tržbách v areálu. A proč vám to takhle otevřeně píšeme? Zejména proto, abychom vám ukázali, že o dalších ročnících JBC 4X Revelations vlastně rozhodujete i vy ????
Děkujeme všem sponzorům z ČR i zahraničí, všem kdo nás podporují na barech, nákupem merche, dobrovolným vstupným a zároveň prosíme i ty, kteří si nosí vlastní alkohol, zamyslete se nad tím a nechte ho nejen letos prostě doma. Rádi pro vás Revelations budeme dělat #untilwedie ale se zvedajícími cenami za služby a produkty to samozřejmě musí být minimálně návratné. Snažíme se, a budeme se snažit, pro to udělat vždy maximum a nachystat vám v půlce července víkend, na který se nezapomíná!
Jestli nás chcete podpořit, pijte u nás, hodujte, kupujte merch, přijďte večer na kapely a DJs, sdílejte naše info do všech koutů. Podpořte nás také na dobrovolném vstupném, chceme aby akce byla napořád ZADARMO úplně pro všechny, i pro ty, kteří by si případné vstupné při oplocení akce nemohli dovolit. Doražte a hlavně si to užijte, protože to je přesně ten důvod proč to děláme – abysme si to všichni užili a také podpořili náš milovaný fourcross.
A proč tohle prohlášení? Nechceme být jako někteří český hudebníci, vyhlásit poslední koncert (i když za nás ho vyhlašuje někdo jiný) a pak jich udělat ještě 6 ???? Až jednou doopravdy řekneme, že se jedná o poslední JBC 4X Revelations, bude to pravda. Tentokrát ale není!
Děkujeme vám za všechno, co jste pro nás doteď udělali, jedeme dál!
Váš tým JBC 4X Revelations

Comments are closed.

Bad Behavior has blocked 82 access attempts in the last 7 days.