JBC 4X Revelations je po roce opět tu a vy u toho musíte být s námi, konkrétně 14.-16.7.2016!!!

JBC 4X Revelations se vrací i v roce 2016, buďte u toho!

Kořeny JBC 4X Revelations sahají do roku 2013, kdy se v JBC bikeparku v areálu Dobrá Voda odjel historicky první závod světového poháru ve fourcrossu na území České republiky. Již první ročník absolutně předčil očekávání organizátorů a to nejen účastí závodníků, ale také diváckou. Na první úspěch navázal neméně úspěšný rok 2014, kdy v JBC bikeparku fandilo více než 10tis diváků a navodili tak atmosféru, kterou fourcrossoví jezdci považují za tu nejlepší na světě. Nezklamali ani v roce 2015, monstrózní závod, rozvášněné publikum a masivní afterparty.

I v roce 2016, konkrétně 16. července, jsme s událostí JBC 4X Revelations zpět! I letos se můžete těšit na ostré souboje loket na loket o postupová místa, přebudovanou trať atraktivnější pro divácké oko a bezpečnější pro jezdce, nemilosrdnou kamenitou sekci nebo wallride, který v roce 2013 vstoupil do dějin „fourcrossovým předjetím století“ Michala Marošiho. Přislíbena je i účast zvučných jmen závodníku z fourcrossu, downhillu a dalších disciplín. Ani letos nebudou diváci i jezdi ochuzeni o bohatý kulturní program. Ten tradičně odstartuje již ve čtvrtek 14. července slavnostním zahájením v jabloneckém amfiteátru, následovat bude páteční kvalifikace a warm up party. Třešinkou na dortu se pak stane v sobotu 16. července samotný závod JBC 4X Revelations, po kterém následuje oblíbená afterparty na dvou stages, kde se představí nejen DJové i živé kapely. Novinkou je stage Red Bull Tour Bus, která se na bikové akci objeví vůbec poprvé. To, a mnohem více, vás čeká pouze na JBC 4X Revelations, divoké bikové události, která nemá ve světě obdoby!

Dokáže si Tomáš Slavík, stavitel tratě a trojnásobný vítěz JBC 4X Revelations, obhájit svůj hattrick a udržet tak šňůru vítězství? Jaké novinky na trati si organizátoři přichystali tentokrát? Pokoříme loňskou rekordní účast? Chcete znát odpověď? Přijďte se 16. července 2016 podívat na JBC 4X Revelations do JBC bikeparku na Dobré Vodě v Jablonci nad Nisou a uvidíte sami. Do té doby sledujte naše online kanály (FB+Instagram: jbc4xrevelations) a neuteče vám žádná žhavá novinka. #GRABYOURBALLS

Pevně věříme, že po třech úspěšných ročnících JBC 4X Revelations každý ví, co je fourcross, ale pokud náhodou někdo stále tápe, máme pro vás přiblížení. Jistě máme všichni v paměti neskutečné olympijské vítězství Evy Samkové ve snowboardcrossu. Fourcross přináší stejné napětí, velké akce a souboje loket na loket, pouze jezdci nesedlají snowboard, ale dolů z kopce se obrovskou rychlostí vrhají na kolech.

Předběžný program:

Čtvrtek 14.7.: Registrace, tréninky, beseda v amfiteátru v centru Jablonce nad Nisou a oficiální zahájení JBC 4X Revelations
Pátek 15.7.: Tisková konference, tréninky a kvalifikace, warm Up party
Sobota 16.7.: Tréninky, zahajovací ceremoniál a závod, oficiální afterpárty

JBC 4X Revelations Team

Na další z eventů z dílny Revelation Events agentury se můžete pak těšit v srpnu. Jedná se o hudební festival JBC FEST a už teď vám můžeme slíbit nadupaný line-up a dva dny plné zábavy na jablonecké přehradě.

www.jbc4xrevelations.com
www.facebook.com/jbc4xrevelations
https://www.instagram.com/jbc4xrevelations/
info@jbc4xrevelations.com

FullFace Productions JBC 4X Revelations - Barbora Berdychová JBC 4X Revelations - Barbora Berdychová3 JBC 4X Revelations Jan Kasl JBC 4X Revelations Jan Kasl (3) JBC 4X Revelations - logo JBC 4X Revelations Jan Kasl (4) JBC 4X Revelations Jan Kasl (5) JBC 4X Revelations Jan Kasl (6) JBC 4X Revelations Jan Kasl (7)

 

Comments are closed.

Bad Behavior has blocked 57 access attempts in the last 7 days.