JBC 4X Revelations je po roce opět tu a vy u toho musíte být s námi!

4x protour logoi 2015

JBC 4X Revelations je po roce opět tu a vy u toho musíte být s námi!

V roce 2013 se v JBC bikeparku v areálu Dobrá Voda uskutečnil historicky první závod světové série ve fourcrossu s názvem JBC 4X Revelations. Unikátní závod, jenž se jel nejen na území libereckého kraje, ale i celé ČR poprvé, absolutně předčil očekávání organizátorů. Na velmi úspěšný první ročník v roce 2014 navázal ročník druhý, který přilákal opět o mnoho skvělých fanoušků i závodníků více. V JBC bikeparku fandilo, a závodníky ze všech koutů světa podporovalo, více než 10tis fanoušků a navodili tak neopakovatelnou atmosféru, kterou závodníci, dle svých vlastních slov, jinde na světě nezažili.A3-4X-revelations

I v roce 2015, konkrétně 25. července, jsme s událostí JBC 4X Revelations zpět! A na co se můžete těšit letos? Jako každý rok na ostré souboje o postupová místa, nově vybudované obrovské skoky, nemilosrdnou kamenitou sekci nebo wallride, který v roce 2013 vstoupil do dějin fourcrossu téměř nadpozemským předjetím století v podání Michala Marošiho. Jak je již na JBC 4X Revelations zvykem, nepřijdete ani o bohatý kulturní program, který vypukne již ve čtvrtek 23. července slavnostním zahájením v jabloneckém amfiteátru, následovat bude páteční warm up party. Celá akce vyvrcholí sobotním večerem, kde si na třech scénách, které jsou pro letošek novinkou, vybere dle svého hudebního gusta každý. Těšit se můžete na rozmanité kapely, DJs, soutěže, setkání s jezdci. To, a mnohem více, vás čeká pouze na JBC 4X Revelations, divoké bikové události, která nemá ve světě obdoby!

Dokáže se Tomáš Slavík zotavit po nedávném úrazu nohy a zvítězit potřetí v řadě a získat tak na jablonecké trati hattrick? Jaká překvapení pro vás organizátoři připravili tentokrát? Pokoříme loňskou rekordní účast? Chcete znát odpověď? Přijďte se 25.7.2015 podívat na JBC 4X Revelations do JBC bikeparku na Dobré Vodě v Jablonci nad Nisou a uvidíte sami. Do té doby sledujte naše online kanály a neuteče vám žádná žhavá novinka.

Pokud někdo stále tápe, co že to fourcross znamená, máme pro vás jednoduché přiblížení. Jistě máme všichni v paměti neskutečné olympijské vítězství Evy Samkové ve snowboardcrossu. Fourcross přináší stejné napětí, velké akce a souboje loket na loket, pouze jezdci nesedlají snowboard, ale dolů z kopce se obrovskou rychlostí vrhají na kolech.

——————————————-

After very succesful JBC 4X Revelations in 2013 and 2014 we are back bigger and stronger! JBC 4X Revelations, 4X Pro Tour world series race back in Czech Republic. YOU MUST BE PART OF THIS!

JBC 4X Revelations 2014 brought over 11000 spectators to a venue in Jablonec Nad Nisou(JBC), Czech Republic build by Tomas Slavik who moved the limits of 4X racing to another level with this massive track.

In 2015 we are coming back with event JBC 4X Revelations 2015! Get yourself ready for 25.7.2015 because the best riders in the world will fight on the roughest fourcross track ever designed side by side and elbow to elbow with only one goal – TO WIN! Massive jumps, rockgarden, DH section, rhythm sections, wallride and many more crazy obstacles in combination with high speed will test the best athletes in the world.

Same as last year there will be very entertaining side program, opening ceremony, competitions for spectators, warm up party, official MOD afterparty and great music line up as Pipes and Pints, Prague Conspiracy, Fuel Girls, Jagermeister DJs, RedBull Flying Bulls and many more. Will we get over 10 000 spectators again? Will Tomas Slavik, designer of the track, be able to take a massive win again? What did organizers prepare for spectators this time? To find the answers you have to come to see the action on 25.7.2015 at JBC bikepark, Jablonec nad Nisou (CZE).

Comments are closed.

Bad Behavior has blocked 57 access attempts in the last 7 days.